|  
Olomouc Region Card

Andrea Nogová „AUTISMUS AUTENTICKY II.“

Nacházíte se: ÚvodAkceAndrea Nogová „AUTISMUS AUTENTICKY II.“

Knihovna Šumperk, 3. – 28.1.2019

Andrea Nogová je fotografka a cestovatelka, která se nejčastěji věnuje sportovní a komerční fotografii. Čas od času ale ráda zabrousí i do oblasti dokumentu.

Výstava AUTISMUS AUTENTICKY vznikla ve spolupráci neziskové organizace DĚTSKÝ KLÍČ Šumperk, o.p.s. a šumperské fotografky Andrey Nogové. Jejím cílem je zprostředkovat návštěvníkům zkušenost s tím, jak prožívají svět a život děti i dospělí s diagnózou poruchy autistického spektra. Zároveň se snaží o podporu dialogu a sdílení zkušeností ve směru k lidem, kteří se s autismem nesetkali.

Počet lidí s touto diagnózou stále narůstá, autismus je celospolečenský problém. Proto je důležité mluvit o tom, čím jsou lidé s autismem jiní a jak mohou být plnohodnotnou součástí naší společnosti.

Adresa a kontakt

Fotogalerie

Andrea Nogová „AUTISMUS AUTENTICKY II.“

Facebook

Vaše komentáře

Turistické lokality

Mapa Mapa Zábřežsko Šumpersko Jesenicko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Ramzovské sedlo Zlatohorsko Javornicko a Žulovsko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Krnovsko Bruntálsko Rýmařovsko

Copyright © 2009 – 2019 Olomoucký kraj, Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Střední Moravě naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA