|  
Olomouc Region Card

FLERET & ZUZANA ŠULÁKOVÁ

Nacházíte se: ÚvodAkceFLERET & ZUZANA ŠULÁKOVÁ

Horský hotel Skiland, Ostružná, 31.3.2018 od 20:30

Koncert skupiny Fleret se v Ostružné na Skilandu stal již tradicí. O velikonočním víkendu v sobotu 31. března to bude už pošesté, co sem kapela zavítá a po více než deseti letech s Fleretem přijede i Šuláková.

První vystoupení této dvojice - Fleret plus Šuláková - se zde konalo na podzim 2007.
Tehdy s kapelou vystupovala legendární všem známá "královna lidových písní" Jarmila Šuláková, jejíž nezaměnitelný hlas, dobré slovo a především pěvecký projev dokázaly pohladit srdce nejednoho posluchače. Nyní po boku Fleretu můžete na pódiu vidět a slyšet zpívat dceru již zesnulé Jarmily, Zuzanu Šulákovou, která je své matce velmi podobná nejen vizuálně, ale i hlasově.

Přijďte do Jeseníků ochutnat krásu Valašska. Folkrocková hudba "dvorní kapely Valašského království" Fleret vám rozproudí krev a lidová písnička z úst Šulákové ve spojení s touto jedinečnou hudbou vykouzlí úsměv na tváři.

Adresa a kontakt

Fotogalerie

FLERET & ZUZANA ŠULÁKOVÁ FLERET & ZUZANA ŠULÁKOVÁ FLERET & ZUZANA ŠULÁKOVÁ

Facebook

Vaše komentáře

Turistické lokality

Mapa Mapa Zábřežsko Šumpersko Jesenicko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Ramzovské sedlo Zlatohorsko Javornicko a Žulovsko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Krnovsko Bruntálsko Rýmařovsko

Copyright © 2009 – 2018 Olomoucký kraj, Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Střední Moravě naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA