|  
Olomouc Region Card

JARNÍ PRÁZDNINY V TERMÁLNÍM PARKU

Nacházíte se: ÚvodAkceJARNÍ PRÁZDNINY V TERMÁLNÍM PARKU

Termály Losiny, 2.2. – 18.3.2018

Jarní prázdniny jsou tady co nevidět. Už jste přemýšleli, kam s dětmi vyrazíte? Pokud jste vyznavači zimních radovánek, relaxace a Vaše děti milují řádění v bazénu, přijeďte do termálního parku TERMÁLY LOSINY. Děti si užijí moře zábavy ve vodě a vy si odpočinete a načerpáte novou energii.

Z lyží rovnou do Termálů

Co příjemnějšího může být, než pořádná lyžovačka na svazích nejkrásnějších hor v ČR - Jeseníkách. Snad už jen návštěva unikátního termálního parkuTERMÁLY LOSINY, kde prohřejete své prokřehlé tělo, uvolníte namožené a unavené svaly v termálních bazénech nebo ve čtyřech typech saun. I děti si potřebují odpočinout od sezení ve školních lavicích. Dopřejte jim nezapomenutelné zážitky návštěvou termálního parku v srdci Jeseníků, kde si užijí báječné chvíle ve vodě či na vodních atrakcích, vyčistí svoji mysl a udělají něco pro své zdraví.

Užijte si jarní prázdniny plné koupání a relaxace

Nejen pohyb, ale i relaxaceblahodárné účinky na náš organismus. Dopřejte si královské hýčkání při odborných masážích, koupání v termálních bazénech, pohybové aktivity ve vodě nebo si návštěvu zpestřete efektivním saunováním.

V období jarních prázdnin od 2.2. - 18.3. 2018 jsme pro Vás prodloužili provozní dobu wellness centra termálního parku TERMÁLY LOSINY:

  • Pondělí: 13.00 - 21.00 hod.
  • Úterý - Neděle: 10.00 - 21.00 hod.

Ubytujte se ve Wellness hotelu DIANA

Velké Losiny jsou ideálním místem pro strávení nezapomenutelné rodinné dovolené. Využijte slevy a bonusy při ubytování ve Wellness hotelu DIANA, který je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Rodiče si užijí ten pravý wellness odpočinek plný relaxačních procedur a děti si užijí moře zábavy v dětském koutku, v bazénu s chrličem nebo při squashi či stolním tenisu.

Náš TIP na rodinnou dovolenou - Lyžařský wellness. Ubytování hosté získají 50% slevu na vstup do termálního parku TERMÁLY LOSINY.

Adresa a kontakt

Fotogalerie

JARNÍ PRÁZDNINY V TERMÁLNÍM PARKU JARNÍ PRÁZDNINY V TERMÁLNÍM PARKU

Facebook

Vaše komentáře

Turistické lokality

Mapa Mapa Zábřežsko Šumpersko Jesenicko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Ramzovské sedlo Zlatohorsko Javornicko a Žulovsko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Krnovsko Bruntálsko Rýmařovsko

Copyright © 2009 – 2018 Olomoucký kraj, Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Střední Moravě naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA