|  
Olomouc Region Card

STROM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

Nacházíte se: ÚvodAkceSTROM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

Informační centrum Šumperk, Hlavní třída 14, 787 01 Šumperk, 25.11. – 17.12.2019

Slavnostní zahájení akce, během níž se rozsvítí vánoční stromek a zavěsí přáníčka dětí, proběhne v informačním centru v budově divadla v pondělí 25. listopadu od 17.30 hodin. Následně si budou moci "ježíšci" vybrat, která z dětských přání budou chtít vyplnit. Atmosféru podvečera zpříjemní sbor TapTýda z Loučné nad Desnou.

Zabalené dárky společně s přáníčkem odevzdají lidé pracovnicím informačního centra nejpozději do úterý 17. prosince. Všechny dárky dětem slavnostně předá vedení města Šumperka ve čtvrtek 19. prosince.

Vykouzlit radostnější Vánoce dětem ze sociálně znevýhodněného prostředí se v letošním roce v rámci Stromu splněných přání rozhodli také zástupci Jednoty, spotřebního družstva Zábřeh. Stanou se totiž sponzorem jejich společného pečení vánočního cukroví a předvánočních nákupů.

Adresa a kontakt

Fotogalerie

STROM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

Facebook

Vaše komentáře

Mapa umístění

STROM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

Turistické lokality

Mapa Mapa Zábřežsko Šumpersko Jesenicko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Ramzovské sedlo Zlatohorsko Javornicko a Žulovsko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Krnovsko Bruntálsko Rýmařovsko

Copyright © 2009 – 2019 Olomoucký kraj, Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Střední Moravě naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA