|  
Olomouc Region Card

VÁNOČNÍ ŠUMPERK

Nacházíte se: ÚvodAkceVÁNOČNÍ ŠUMPERK

náměstí Míru u radnice, 5. – 26.12.2019

Vánoce v Šumperku se v letošním roce ponesou v duchu řady novinek. Tou první bude rozsvícení vánočního stromu, který se poprvé rozsvítí na nám. Míru u radnice ve čtvrtek 5. prosince po 17. hodině.

Kromě tradičních vánočních pochutin v podobě svařeného vína, punče a dalšího vánočního zboží se můžete těšit na bohatý hudební a kulturní program.

Během čtvrtečního večera přijede k radnici sv. Mikuláš, který společně se starostou města rozsvítí vánoční strom. Během večera při svařeném vínu či jiné pochutině se můžete zaposlouchat do písní hudební skupiny A.M. Úlet, která bude večerem návštěvníky provázet. Stejně jako v loňském roce je hlavním partnerem akce Skupina ČEZ. "Touto cestou bych chtěl poděkovat skupině ČEZ za finanční podporu, díky níž jsme mohli připravit pro obyvatele města Vánoce v novém podání na nám. Míru u radnice s pestřejším kulturním a hudebním programem a také s novou světelnou výzdobou," uvedl starosta města Šumperka Tomáš Spurný.

Vánoce u radnice potrvají do čtvrtka 26. prosince. Obvyklá provozní doba od 9 do 21 hodin (pouze na Štědrý den do 14 hodin) bude letos opět v pátky a na Mikulášský den 5. prosince prodloužena do 23 hodin. Kromě pestrého hudebního a kulturního programu u radnice se během adventu můžete také těšit na tradiční farmářské trhy na Hlavní třídě.

Fotogalerie

VÁNOČNÍ ŠUMPERK 2019

Facebook

Vaše komentáře

Mapa umístění

VÁNOČNÍ ŠUMPERK

Turistické lokality

Mapa Mapa Zábřežsko Šumpersko Jesenicko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Ramzovské sedlo Zlatohorsko Javornicko a Žulovsko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Krnovsko Bruntálsko Rýmařovsko

Copyright © 2009 – 2019 Olomoucký kraj, Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Střední Moravě naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA