|  
Olomouc Region Card

VÍŠ, KDO VOLÁ? – komentované divadelní představení pro seniory

Nacházíte se: ÚvodAkceVÍŠ, KDO VOLÁ? – komentované divadelní představení pro seniory

Kino Oko Šumperk, Masarykovo nám. 3, Šumperk, 787 01, 21.11.2019 od 10:00 do 11:30

Podvodníci stále zkouší okrádat důvěřivé seniory. Pod různými záminkami se snaží získat jejich peníze. Správnou cestou, jak kriminální jednání na seniorech minimalizovat, je vzdělávat a poučovat ohroženou skupinu osob, jak rozpoznat manipulativní a falešné chování a jak na něj reagovat.

Za tímto účelem zve Olomoucký kraj s finanční podporou Ministerstva vnitra všechny seniory na komentovaná divadelní představení. Inscenace přiblíží nástrahy, rizika a vhodné reakce na podvodné telefonáty a falešné zprostředkovatele služeb. V rámci programu vystoupí také policista z Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje. Každý účastník obdrží preventivní propagační předměty. Program je hrazen z rozpočtu Olomouckého kraje a státní dotace prevence kriminality, proto se vstupné neplatí.

Každý účastník obdrží preventivní propagační předměty. Místa je nutné si rezervovat prostřednictvím telefonu 585 508 604 (v pracovní dny) nebo na e-mailu: m.polacek@olkraj.cz.

Adresa a kontakt

Fotogalerie

VÍŠ, KDO VOLÁ? – komentované divadelní představení pro seniory

Facebook

Vaše komentáře

Mapa umístění

VÍŠ, KDO VOLÁ? – komentované divadelní představení pro seniory

Turistické lokality

Mapa Mapa Zábřežsko Šumpersko Jesenicko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Ramzovské sedlo Zlatohorsko Javornicko a Žulovsko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Krnovsko Bruntálsko Rýmařovsko

Copyright © 2009 – 2019 Olomoucký kraj, Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Střední Moravě naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA