|  

Aplikace ke stažení

Alois Nebel

Aplikace nazvaná Průvodce Aloise Nebela navazuje na úspěšný komiks a film Alois Nebel o svérázném železničáři ze Sudet. Funguje jako originálně pojatý průvodce po regionu Jeseníků a Rychlebských hor.

Aplikaci "Průvodce Aloise Nebela" pro operační systém Android naleznete v katalogu aplikací GooglePlay

Aplikaci "Průvodce Aloise Nebela" pro operační systém iOS naleznete v katalogu aplikací App Store

Czech Film Trips

Aplikace Czech Film Trips je váš průvodce na toulkách filmovými lokacemi po Česku. Vydejte se po stopách svých oblíbených filmových hrdinů, hrdinek a světových filmových příběhů do míst, která znáte ze "stříbrného plátna" a televizních obrazovek. To pravé genius loci je možné zažít přímo na vlastní kůži, tak hurá na výlet!

Aplikaci "Czech Film Trips" pro operační systém Android naleznete v katalogu aplikací GooglePlay

Aplikaci "Czech Film Trips" pro operační systém iOS naleznete v katalogu aplikací App Store

Skryté příběhy

V Jeseníkách byly zřízeny tři výletní trasy, "mise", určené primárně pro děti mladšího školního věku, ale díky poutavému audio-vyprávění se zabaví i děti starší. Jedná se tedy o propojení nenáročného pohybu, pobytu na čerstvém vzduchu s moderní technologií chytrých telefonů.

Postup je jednoduchý - návštěvníci si stáhnou mobilní aplikaci Skryté příběhy (včetně map), vyberou si trasu, zaregistrují se a můžou se příjemně bavit. Během výletu se zaposlouchájí do příběhu historické postavy propojené s daným místem a na jednotlivých zastaveních vyplní úkoly vedoucí k řešení zadaného problému. I přestože budou mít svůj mobilní telefon v off-line režimu, na trase se neztratí a audio-instrukce je provede poutavým příběhem bez datového připojení. Finální odměnou za splněnou misi je vyřešení úkolu a gratulace formou selfie s danou historickou postavou.

http://www.navstivtejeseniky.cz/cil/skryte-pribehy-poznejte-jeseniky-a-uzijte-si-dobrodruzstvi

Aplikaci "Skryté příběhy" pro operační systém Android naleznete v katalogu aplikací GooglePlay

Aplikaci "Skryté příběhy" pro operační systém iOS naleznete v katalogu aplikací App Store

Czech Days

Multimediální prezentaci představující to nejlepší z Jeseníků můžete mít nyní vždy po ruce ve Vašem chytrém telefonu nebo tabletu. Stačí si bezplatně stáhnout novou aplikaci přes oficiální portál agentury CzechTourism - Czech Days.

Hledáte ideální místo pro Váš kongres, firemní setkání či slavnostní událost? Pak si stáhněte také novou aplikaci s názvem Olomoucký kraj - jedinečný region pro Vaše eventy.

Aplikaci "Jeseníky" a "Olomoucký kraj - jedinečný region pro Vaše eventy" pro operační systém Android naleznete v katalogu aplikací GooglePlay
Aplikaci "Jeseníky" a "Olomoucký kraj - jedinečný region pro Vaše eventy" pro operační systém iOS naleznete v katalogu aplikací App StoreCopyright © 2009 – 2020 Olomoucký kraj, Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Střední Moravě naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA