Bělá v pohybu


Bělá v pohybu je sportovně zábavní centrum určené pro všechny generace. Na své si zde přijdou nejen děti, ale také rodiče a dokonce i dědečkové a babičky. Kromě zábavy je součástí centra také informační centrum a knihovna.

Bělá v pohybu - zábava pro celou rodinu

Bělá v pohybu je sportovně zábavní centrum určené pro všechny generace. Na své si zde přijdou nejen děti, ale také rodiče a dokonce i dědečkové a babičky. Centrum se rozběhlo v polovině srpna roku 2016 a za tuto krátkou dobu přivítalo téměř 2000 návštěvníků. Jednalo se hlavně o turisty vyhledávající nové atrakce pro svůj rodinný pobyt v Jeseníkách za špatného počasí, kdy se nedá jít ven do přírody.

A co tedy můžete v našem centru nalézt?

Pro ty mladší je v horním patře vybudován "Dětský svět", ve kterém děti mohou najít mnoho herních atrakcí, dotykové naučné obrazovky a dřevěné naučné panely. Díky modernímu pojetí jsou děti v "Dětském světě" vtaženi také do tajů jesenické přírody. Nejvíce je upoutají obrazovky, na kterých si s rodiči mohou nejen přečíst o zvířatech žijících v okolí, ale také si mohou poslechnout hlasy těchto živočichů. Součástí sálu je také vybavení pro projekci s kapacitou cca 40 osob.

Pro starší děti a samozřejmě také pro rodiče je v přízemí "Svět sportu", kde si návštěvníci mohou okusit, jak je náročné střílet na biatlonové střelnici, zaposilovat si na TRX, svézt se na lyžařském simulátoru (první v Jeseníkách) nebo si ověřit svoji kondici na analyzačním přístroji. A to není vše. Je pro ně připraveno mnoho dalších atrakcí. Každé stanoviště doprovází dotykové obrazovky, kde se návštěvníci dozvědí základní informace o výživě, tělesných parametrech a jednotlivých sportech.

Součástí projektu je také nově vybavená obecní knihovna a informační centrum. Zde poskytujeme informace o našem regionu, ubytovacích možnostech, kulturních a sportovních akcích, výletech, památkách, přírodních scenériích atd.

Lidé nejen z regionu, ale také turisté hodnotí nápad a celý koncept jako zajímavý a přínosný pro cestovní ruch na Jesenicku. Naše centrum kromě rodin navštěvují také školky, školy, ale konají se zde i narozeninové oslavy, kulturní akce (přednášky, zábavní akce pro rodiny, výstavy) nebo sportovní tréninky sportovců.

Do budoucna bychom chtěli centrum rozšířit o další zajímavé atrakce, tak aby i lidé vracející se k nám opakovaně, u nás našli pokaždé něco nového.

Více o našem centru se dozvíte na www.belavpohybu.cz nebo na facebooku.

 

Ceník:
Vstupné (dítě, dospělí): 80 Kč (sleva na Jeseníky region Card 15 %)
Vstupné - doprovod dítěte: 50 Kč (sleva na Jeseníky region Card 10 %)
Vstupné - senioři: 30 Kč
Školy a školky: 70 Kč / osoba
Pronájem celého centra: dle dohody na tel.: 588 884 642

*Na deset dětí jeden dospělý. Návštěvu zábavního centra je nutné objednat na tel. 588 884 642

Provozní doba:
Pondělí: 10:00 - 18:00
Úterý: 10:00 - 18:00
Středa: zavřeno
Čtvrtek: 10:00 - 18:00
Pátek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 18:00
Neděle: 10:00 - 18:00

 

www.belavpohybu.cz

www.facebook.com/belavpohybu

Adresa a kontakt


Adolfovice 41
790 01 Bělá pod Pradědem