LICHTWITZ - konopné výrobky


Nacházíte se:
Kvalitní a prověřené výrobky z konopí setého - čaje, sirupy, byliny.

Firma navazuje na tradici rodiny Julia Lichtwitze, který obdobné výrobky vyráběl do roku 1920.

Je největším pěstitelem a současně zpracovatelem technického konopí na Jesenicku. Suroviny na sirupy a čaje si pěstuje sama. K výrobě produktů používá také plody originálních odrůd z vlastních sadů.

Konopný čaj se vyrábí ze sušených listů a květů konopí setého, reps. technického konopí , povolené odrůdy původem ze severní Itálie.
Konopné listy a květy na výrobu čaje jsou pečlivě sbírány, sušeny odpadním teplem ze slunce a poté ručně baleny. Díky tomu si konopí zachová své jedinečné vlastnosti jako je chuť a vůně. Konopný čaj obsahuje minimální množství THC (do 0,3 %) a naopak má vyšší obsah CBD a CBN - látek, které podle posledních světových výzkumů prestižních univerzit a soukromých institucí poukazují na blahodárné, podpůrné a zdravotní působení na lidský organismus.
Konopný čaj je vhodné použít při nespavosti a poruchách spánku, při bolestech hlavy a migrénách, při bolestech kloubů, potížích dýchacího ústrojí, pro podporu imunity, pro zklidnění a uvolnění nervové soustavy. Konopný čaj je vhodný i pro těhotné, děti i dospělé.

Při výrobě konopného sirupu nejsou používána žádná chemická konzervační činidla, ani umělá barviva. Vše je čistě na přírodní bázi. Jako sladidlo v sirupu jsou použity sacharóza, fruktóza a jiné. Konopný sirup je vhodný jak pro těhotné, děti i dospělé.
Lze jej použít jako sladidlo do čaje nebo jej lze klasicky namíchat s teplou či studenou vodou. Konopný sirup napomáhá udržovat přirozenou obranyschopnost organismu.

Adresa a kontakt


Kancelář:
Ot. Březiny 1367/2a, 790 01 Jeseník
Prodejna:
Lipovská 122, 790 01 Jeseník