Lyžařský areál Heroltice


Nacházíte se:

Svah o délce 500 metrů je vhodný nejen pro rodiny s dětmi. V blízkosti se nachází veškeré zázemí včetně ubytování v rekreačním komplexu Heroltická s. r. o. Celoroční provoz poskytuje ideální zázemí pro pobyt cyklistů, turistů, lyžařů a hostů hledajících odpočinek i sport. V areálu se nachází nabíjecí stanice pro elektrokola.

Heroltice jsou poslední vesnicí Olomouckého kraje nedaleko česko-polských hranic. Okolí je protkáno turistickými stezkami, které Vás provedou pod Bukovou horou, Suchým vrchem s rozhlednou a dalšími zajímavými místy. Oblast je vyhlášena cykloturistikou pro rekreační i náročnější sportovce. 

(mapa střediska)

Svah pro sjezdové lyžování je dlouhý cca 500 m a široký 100 m, je vybaven vlekem Poma a osvětlením pro večerní lyžování. Povrch lyžařského svahu je upravován rolbou a proto je vhodný nejen pro sport a zábavu dospělých, ale i pro rodiny s malými dětmi. Malým dětem a začátečníkům ochotně pomůže obsluha vleku s nasedáním. K odpočinku a zahřátí můžete využít bufet s nabídkou horkých i studených nápojů a jednoduchých jídel.

Informace o provozní době vleku a ceník najdete zde:

http://www.herolticka.cz/lyzarsky-vlek/

 

 

 

Ostatní aktivity

zimní sporty

Adresa a kontakt


Heroltická s. r. o.
Heroltice 82
789 91 Štíty