Lyžařský areál Kunčice - Skitech


Nacházíte se:
Moderní lyžařské středisko Kunčice se 4,5 kilometry sjezdovek, dětským parkem, lyžařskou školou i půjčovnou lyží uspokojí začátečníky i pokročilé lyžaře a rodiny s dětmi.

(mapa střediska)

Skiareál Kunčice najdete na úpatí masivu Králického Sněžníku, 3 km za obcí Staré Město pod Sněžníkem, v nadmořské výšce 600 až 800 metrů.

Denně jsou pro vás zde upravené sjezdovky v celkové délce až 4,5 km. Dominují široké, nepřeplněné, modře a červeně značené tratě, které vyhovují začátečníkům i pokročilým lyžařům.

Na start až pěti sjezdovek vás vyveze polstrovaná čtyřsedačková lanovka, pro pohodlí vybavená nástupním pásem. Díky celkové přepravní kapacitě 4.000 os/hod a tomu odpovídajícímu množství sjezdovek jsou fronty u turniketů a přeplněné, vydřené sjezdovky jevem spíše ojedinělým. V areálu jsou samozřejmě také tři lyžařské vleky, pro děti je připraven dětský lanový vlek.

Pro nejmenší je k dispozici dětský park s lanovým vlekem.

Spokojeni by u nás měli být hlavně zákazníci upřednostňující klid, pohodu a prostor před ruchem a shonem velkokapacitních středisek a také rodiny s dětmi.

Některé tratě jsou uměle zasněžovány a všechny denně upravovány. Provozovatel zajišťuje i večerní lyžování. Parkoviště naleznete u vleku. Skibufet je umístěn přímo pod sjezdovkou, dvě restaurační zařízení 100 m od vleků. K dispozici je také lyžařská a snowboardová škola a půjčovna lyží a snowbaoardů. Parkovat je možné zdarma 30 m od vleku, autobusová zastávka se nachází o 200 m dále v Kunčicích. Vlakem je možné spojení do Starého Města, které se nachází 5 km od areálu.

Panorama otevřete dvojklikem na celou obrazovku, ovladáte stiskem tlačítka a pohybem myši, kolečkem zvětšíte detaily. (c) Geotrips.eu - interaktivní mapy měst a obcí

Provozní doba

9.00 - 16.00

Ostatní aktivity

zimní sporty

Sjezdovka Kunčice

Provoz:
V provozu
Teplota:
-5.1 °C
Sníh:
40 - 60 cm (technický)
1 lanovka
1 vlek
09. 01. 2020 / 15:08
V provozu lanovka Triangl, vlek Hájovna a dětský vlek. Otevřeny...
05. 01. 2020 / 07:19
V provozu lanovka Triangl a sjezdovka č. 3 Spojovačka a č. 4...
12. 01. 2019 / 21:57
V provozu lanovka Triangl, dětský vlek a vlek Hájovna. Otevřeny...

Adresa a kontakt


Lyžařský areál Kunčice – Skitech