|  
Olomouc Region Card

Sport & Relax areál Bozeňov - Dolní Bušínov

Nacházíte se: ÚvodLetní sportyAdrenalinové sportySport & Relax areál Bozeňov - Dolní Bušínov

Adresa a kontakt
Zábřežsko

Oblíbená rekreační oblast. Letovisko nabízí velký počet kulturních i sportovních aktivit, v letním období patří k největším magnetům dvě přehradní nádrže.

Sport & Relax areál Bozeňov nabízí širokou škálu ubytování s možností relaxace i sportovního vyžití. Ubytovat se můžete v tříhvězdičkovém wellness hotelu, penzionu nebo kempu.Ve Sport & Relax areálu můžete relaxovat, bavit se s přáteli, sportovat, pořádat oslavy nebo firemní akce, užít si romantický pobyt či wellness víkend.

Oblíbený areál Bozeňov se nachází uprostřed bušínovských lesů, v údolí, kde sice není signál, ale zato je tu mnoho aktivit pro každého. Porozhlédnete se kolem sebe a uvidíte bohatou přírodu za každého ročního období. V této rozmanité krajině se nachází hotel inspirovaný venkovským stylem, s útulným wellness centrem a kvalitními masážemi. Najdete tu také penzion, který je jen pár kroků od malé přehrady Na Jahodné. Pro milovníky přírody je připraven také kemp. V něm se můžete ubytovat v jedné z chatek s elektrickým radiátorem nebo ve vlastním stanu či karavanu.

V restauraci ochutnáte domácí speciality ze surovin od místních dodavatelů a k nim patří i výborné víno, které vám tým Bozeňova rád nabídne. Odpolední dezert si vychutnáte na letní terase a můžete vyrazit na cyklovýlet po okolí. Za kvalitu poskytovaných služeb, jejich jedinečnost a šetrnost k přírodě jsme získali značku JESENÍKY originální produkt®.

Hotel má 12 moderně zařízených pokojů. Na výběr jsou pokoje dvoulůžkové, rodinné, pokoj romantický a také pokoj bezbariérový. V penzionu je připraveno ubytování s celkovou kapacitou 48 osob ve čtyřlůžkových pokojích. V hotelu i penzionu můžete zdarma využít Wi-Fi připojení.

V areálu můžete dále využít různé druhy sportovních atrakcí a aktivit nejen pro děti. Odvahu vyzkoušíte v adrenalin parku, rychlost multifunkčním hřišti a trpělivost u pétanque nebo při deskových hrách. A to není všechno. Zábavu si v tomto areálu najde opravdu každý. Pro nejmenší je připravena dětská herna a pro celou rodinu například minigolf. V kempu v blízkosti přehrady se nachází zmodernizované zázemí, antukové kurty a sociální zázemí s klubovnou.

V červenci a srpnu čekají návštěvníky animační programy pro děti i dospělé, stejně tak rozmanité zábavné a sportovní akce. Každý víkend se mohou odreagovat při tanci a poslechu živé hudby.

V zimě najdete v areálu upravované běžkařské trasy a možnost bruslení. Nedaleko areálu se nachází také lyžařské středisko Buková hora (asi 35 minut jízdy autem).

K navození psychické pohody může být chvilka v hotelovém wellness centru, kde můžete pouze odpočívat nebo se nechat rozmazlovat profesionálními maséry. Hostům nabízíme speciální pobytové balíčky zaměřené na wellness odpočinek, sport i romantiku uprostřed přírody.

Rekreační areál Bozeňov se nachází 8 km od Zábřehu.

Sport & Relax areál Bozeňov protíná cyklotrasa č. 6234 vhodná i pro in-line a modrá a zelená turistická trasa. V zimním období připravujeme strojově upravené běžkařské trasy, lezení na ledu na uměle vytvořeném ledopádu na lezecké věži a bruslení na kluzišti.

 JEŽEK SONIC     JEŽEK SONIC
27.2.2020 (16:00)
Mohelnické kulturní centrum s.r.o. (9 km)
JEŽEK SONIC JEŽEK SONIC
28.2.2020 (16:00)
Mohelnické kulturní centrum s.r.o. (9 km)
VOLÁNÍ DIVOČINY VOLÁNÍ DIVOČINY
27.2.2020 (18:30)
Mohelnické kulturní centrum s.r.o. (9 km)
VÝSTAVA JOSEF MACEK, ROSŤA MACEK KNÁPEK VÝSTAVA JOSEF MACEK, ROSŤA MACEK KNÁPEK
4.2. – 1.3.2020 (17:00)
Galerie Lautner Mohelnice (9 km)
další akce v okolí

Lokalita

Zobrazit na mapě

Ostatní aktivity

  • cykloturistika
  • pěší turistika
  • vodní sporty
  • gastronomie, gurmánská turistika
  • houbaření
  • relaxace u vody
  • rybaření
  • kongresy, firemní akce

Další cíle v okolíKde jíst a pítKde se ubytovatTrasyAkce
Muzeum Zábřeh Muzeum Zábřeh
Muzeum Zábřeh Žižkova 1 789 01, Zábřeh (6 km)
Hrad Mírov Hrad Mírov
789 53 Mírov (4 km)
Plavecký areál Zábřeh Plavecký areál Zábřeh
Plavecký areál Zábřeh Oborník 39 789 01 Zábřeh (5 km)

Mapa umístění

Sport & Relax areál Bozeňov - Dolní Bušínov

Turistické lokality

Mapa Mapa Zábřežsko Šumpersko Jesenicko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Ramzovské sedlo Zlatohorsko Javornicko a Žulovsko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Krnovsko Bruntálsko Rýmařovsko

Copyright © 2009 – 2020 Olomoucký kraj, Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Střední Moravě naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA