|  
Navštivte Jeseníky
Navštivte Jeseníky

Cykloturistika

V Jeseníkách a Rychlebských horách si na své přijdou nároční cykloturisté i cyklističtí začátečníci. Dostatek značených tras umožňuje výběr trasy dle osobních schopností.

Cyklotrasy Bike park Kouty

Cyklotrasy Bike park Kouty

Nejlehčí trasy pro silniční a trekingová kola navazují na sítˇ cyklotras v okolí Mravenečníku, respektive horní nádrže Dlouhých Strání (okruh 15 km). Zde je zároveň umístěn 2,5 km okruh na inline brusle v nadmořské výšce 1350 m a nádhernými výhledy na celé Jeseníky.

Čarodějnická cyklotrasa

Čarodějnická cyklotrasa

Cyklotrasa se vine česko-polským příhraničím a spojuje, mezi jinými Mohelnici, Šumperk, Jeseník a polskou Nysu, Otmuchow, Paczków. V regionu Střední Moravy s...

Cyklobusy

Cyklobusy

Bruntál, Jeseník, Šumperk, Olomouc, Zábřeh, Zlaté Hory

Cyklo & Tourist bus - zájezdy vhodné nejen pro cyklisty, ale i pěší turisty

Okruh Dolní Moravy

Okruh Dolní Moravy

Poznejte krásu zdejší přírody pěšky nebo na horském kole. Vyvezeme vás lanovkou na hřeben k chatě Slaměnka, odkud vede síť nádherných zpevněných cest pro horská kola, nebo horských pěšinek a stezek pro pěší turisty v celé oblasti masivu Kralického Sněžníku. Nechte se unést nádhernými výhledy do okolí na ostatní vrcholy Jeseníků. Pohodlně se po značených hřebenových turistických trasách můžete vydat třeba na vrchol Kralického Sněžníku, k prameni Moravy, na polskou stranu hřebene, nebo až do Hynčic či Starého Města pod Sněžníkem.


Copyright © 2009 – 2019 Olomoucký kraj, Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Střední Moravě naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA