|  
Navštivte Jeseníky
Nacházíte se: ÚvodNavštivte JeseníkyLetní cíleJezdectví
Navštivte Jeseníky
Nacházíte se: ÚvodNavštivte JeseníkyLetní cíleJezdectví

Jezdectví

Dovolenou plnou neopakovatelných zážitků můžete zažít na hřbetu koně. Region Jeseníky je pro to jako stvořený, zdejší ranče a jízdárny vám umožní strávit dny volna přesně podle vašich představ.
Adrenalin park - Ranč Orel

Adrenalin park - Ranč Orel

Česká Ves

Lanové centrum, Obří houpačka, Terénní čtyřkolky, Terénní koloběžky, Cyklo MTB výlety, Paintball, Výlet na kánoi, Horolezecká stěna, Lanové aktivity, Obří lanovka, Bungee trampolína, 3D Archery Park - Lukostřelba, Trampolíny, Dětský park, Turistická jízdárna, Krytá hala Sportovně-rekreační areál (30 ha) uprostřed krásné přírody CHKO Jeseníky (asi 6 km na sever od města Jeseníku). V okolí na vás čeká nejen řada přírodních památek, ale také 30 km koňských stezek.

Agroturistika Ljuba Kielarová

Agroturistika Ljuba Kielarová

Malá Morávka

Rodinnou farmu, zaměřenou na ekologické zemědělství, najdete v centru CHKO Jeseníky v malebné horské vesničce Malá Morávka (620 m n. m.). Kromě huculských koní, kteří se zde prohánějí na zelených pastvinách, se na farmě setkáte také s dalšími zvířaty, o něž se můžete starat.

Ekologická farma Morava

Ekologická farma Morava

Bohdíkov

Rodinná farma s dlouholetou tradicí se nachází v podhůří Hrubého Jeseníku (mezi obcemi Ruda nad Moravou a Hanušovice). Během celého roku nabízí kromě kvalitního ubytování s možností stravování řadu příležitostí k trávení aktivní dovolené.

Farma Štědrákova Lhota

Farma Štědrákova Lhota

Ruda nad Moravou

Soukromou farmu s celoroční nabídkou ubytovacích služeb můžete navštívit uprostřed zelených horských pastvin mezi Šumperkem a Hanušovicemi. Vedle nově vybudovaného lyžařského areálu Panorama, který osloví zejména milovníky zimních radovánek, si naopak v létě můžete zdejší pobyt zpestřit nejen vyjížďkami na koních či cyklistikou, ale také amatérským rybolovem.


Copyright © 2009 – 2019 Olomoucký kraj, Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Střední Moravě naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA