|  
Navštivte Jeseníky
Nacházíte se: ÚvodNavštivte JeseníkyRelaxaceLázně

Lázně

Lázně v Jeseníkách nabízejí pohodu a zdraví na každém kroku. Všechny léčebné ústavy navíc nabízející celou škálu rehabilitačních a rekondičních programů a dobu pobytu můžete přizpůsobit zcela svým možnostem.
Balneopark v Priessnitzových léčebných lázních v Jeseníku

Balneopark v Priessnitzových léčebných lázních v Jeseníku

Jeseník

Pojetí Balneoparku navazuje na tradiční vodoléčebné metody Vincenze Priessnitze a rozvíjí jeho světově proslulou filozofii léčby vodou, sluncem a pohybem.

Lázně Bludov

Lázně Bludov

Bludov

Lázně známé novými postupy při léčbě dýchacích potíží. Léčebné lázně Bludov se nacházejí v prostředí půvabného lesoparku. Využívají podhorského klimatu Jeseníků a místního přírodního zdroje, sirného termálního pramene, známého již v 16. stol. Úlevu ve zdejším novém rehabilitačním centru hledejte, trpíte-li poruchami kloubů, páteře a šlach. V nabídce jsou i rehabilitační a rekondiční pobyty, například jeden ze zdejších programů pro návštěvníky nese název Atak proti obezitě, dýchání si můžete nacvičit při programu Chyť druhý dech.

Lázně Dolní Lipová

Lázně Dolní Lipová

Lázně vyhlášené úspěchy při léčbě kožních chorob, obezity a cukrovky. Počátky lázní jsou neodmyslitelně spjaty se jménem jejich zakladatele Johanna Schrotha (1798 - 1856), který založil lázně v roce 1829.

Lázně Horní Lipová

Lázně Horní Lipová

Lipová-lázně

Horní Lipová disponuje geniem loci. Toho jsou si vědomi zdejší obyvatelé, kteří se rozhodli využít výjimečné atmosféry místa pod Slezským Semmeringem pro vytvoření komorního léčebného prostředí, a tak vznikly Lázně Horní Lipová.


Copyright © 2009 – 2017 Olomoucký kraj, Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Střední Moravě naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA