|  
Olomouc Region Card
Nacházíte se: ÚvodNovinkyHORSKÉ LÁZNĚ KARLOVA STUDÁNKA PŘIPRAVUJÍ NA PŘÍŠTÍ ROK HNED NĚKOLIK NOVINEK.

HORSKÉ LÁZNĚ KARLOVA STUDÁNKA PŘIPRAVUJÍ NA PŘÍŠTÍ ROK HNED NĚKOLIK NOVINEK.

22.12.2018

S příchodem nového roku nabízejí Horské lázně Karlova Studánka několik zajímavých novinek pro své klienty v podobě nových rekreačních pobytů.

Horské lázně, zasazené do panenské přírody Jeseníků v oblasti s nejčistším vzduchem ve střední Evropě, si pro rok 2019 připravily tři novinkové pobyty, které si již nyní mohou lidé objednat.

Prvním je rekreační pobyt s polopenzí "LUXUSNÍ WELLNESS - VILA EUGEN", který nabízí ubytování v jedné z nejvýraznějších budov těchto lázní, která nabízí čtyři tématické apatrmány. Soukromá vířivka s ovocem, voskový zábal nebo také aroma masáž jsou součástí nově vytvořeného balíčku.

Další novinkou je rekreační pobyt se snídaní nazvaný "TURISTICKÝ BALÍČEK", jehož součástí je např. pobyt v solné jeskyni, mapa Jeseníků, vhodná k aktivní turistice po okolí nebo karbonové hole pro stále oblíbenější severskou chůzi tzv. nordic walking. Součástí toho balíčku je také návštěva lázeňského bazénového komplexu po dobu 90 minut. Doba pobytu v bazénovém komplexu se tak od nového roku zvyšuje o deset minut.

A třetím novinkovým pobytem je "POZNEJ JESENÍKY". Tento rekreační pobyt s polopenzí zahrnuje jodo-bromovou koupel, zábal z minerálního bahna z Krymského jezera Saki, vstup do bazénového komplexu na 90 minut, až 15km trasu s rekreologem nebo potravinový balíček na cestu.

Výraznou novinkou pro rok 2019 jsou nově sestavené balíčky procedur, v nichž jsou zahrnuty i procedury, které budou Horské lázně Karlova Studánka nabízet klientům poprvé. Tejpování, lymfatické tejpování, baňkování a jodobromová koupel.

Každý z těchto pobytů, stejně jako ty stávající, nabízejí návštěvníkům lázní něco jedinečného ve výjimečném prostředí Karlovy Studánky, které přímo vybízí k relaxaci a odpočinku od každodenního stresu.

Odeslat odkaz známému

Vaše jméno a příjmení: *
Váš e-mail: *
E-mail Vašeho známého: *
Text emailu: **
Opište číslo z obrázku: *

Odeslat odkaz

** odkaz na stránku bude k textu připojen automaticky

Facebook

Vaše komentáře

Turistické lokality

Mapa Mapa Zábřežsko Šumpersko Jesenicko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Ramzovské sedlo Zlatohorsko Javornicko a Žulovsko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Krnovsko Bruntálsko Rýmařovsko

Copyright © 2009 – 2019 Olomoucký kraj, Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Střední Moravě naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA