|  
Olomouc Region Card
Nacházíte se: ÚvodNovinkyKlasika Viva zve na vánoční koncert souboru Musica Bohemica

Klasika Viva zve na vánoční koncert souboru Musica Bohemica

02.12.2017

Nastal čas adventu a v tomto období nabízíme tradičně vánoční koncerty. "I letos bude vánoční koncert nějakým způsobem jedinečný, " říká Roman Janků, který koncerty Klasika Viva v Šumperku již 18 let pořádá. "Netradičně v úterý 12. prosince vystoupí na posledním letošním koncertu od 19.00 v klášterním kostele v Šumperku soubor, který již tak trochu k tradicím Vánoc patří. MUSICA BOHEMICA je soubor, který se proslavil především interpretací historické lidové hudby různých národů. Uměleckým vedoucím souboru je od založení v roce 1975 Jaroslav Krček, který pro soubor nejen hledá repertoár, upravuje nalezené a objevené skladby, ale také komponuje. Pro Českou televizi připravil spolu se souborem Musica Bohemica např. cyklus Zpívánky," připomíná Janků. Pro svůj šumperský koncert si Musica Bohemica připravila veskrze vánoční program. Zazní nejen díla Jaroslava Krčka, ale také vánoční písně a legendy staré Evropy a samozřejmě nebudou chybět písně a koledy české.

"Pro všechny pravidelné návštěvníky koncertů Klasika Viva jsme i letos připravili možnosti zvýhodněného vstupného," prozradil pořadatel cyklu. "Zájemci si mohou zakoupit kartu Klubu přátel Klasika Viva, se kterou je vstupenky na všechny koncerty Klasika Viva s 50% slevou. Cena karty je pro rok 2018 ve výši 150 Kč a rozhodně se vyplatí. S kartou jsou spojeny také další slevy, jako je třeba sleva na vstupném na koncerty festivalu Klášterní hudební slavnosti. Držitelé karty KPKV si také mohou zakoupit se slevou Abonentní kartu na všechny jarní koncerty Klasika Viva 2018 v Šumperku i v Jeseníku, získávají přednostní informace a mohou si také přednostně zakoupit vstupenky na zajímavé koncerty," uzavírá Roman Janků.

Všichni zájemci o návštěvu koncertu mají možnost zakoupit vstupenky v pokladně DK Šumperk nebo online na internetových stránkách Klasika Viva. V současnosti jsou také v prodeji dárkové poukazy, které je možné využít k nákupu vstupenek na akce pořádané agenturou Roman Janků Management v roce 2017 a 2018. Vstupenky na koncerty v klášterním kostele se prodávají na místa, doporučujeme zakoupit v předstihu. Před koncertem již nemůže být brán zřetel na všechny požadavky zájemců.

Fotogalerie

Klasika Viva zve na vánoční koncert souboru Musica Bohemica

Dokumenty

Musica Bohemica

Musica Bohemica

Soubor: MUSICA_BOHEMICA.docx

Typ: docx

Velikost: 24,0 KB

Odeslat odkaz známému

Vaše jméno a příjmení: *
Váš e-mail: *
E-mail Vašeho známého: *
Text emailu: **
Opište číslo z obrázku: *

Odeslat odkaz

** odkaz na stránku bude k textu připojen automaticky

Facebook

Vaše komentáře

Turistické lokality

Mapa Mapa Zábřežsko Šumpersko Jesenicko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Ramzovské sedlo Zlatohorsko Javornicko a Žulovsko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Krnovsko Bruntálsko Rýmařovsko

Copyright © 2009 – 2018 Olomoucký kraj, Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Střední Moravě naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA