|  
Olomouc Region Card
Nacházíte se: ÚvodNovinkyLedecký přiveze vánoční atmosféru i svoje největší hity

Ledecký přiveze vánoční atmosféru i svoje největší hity

07.11.2018

Příjemné setkání s vánoční atmosférou připravila Zábřežská kulturní již na listopad - v neděli 18. listopadu přivítá zábřežský kulturní dům na jedné ze zastávek vánočního turné oblíbeného zpěváka, kytaristy a skladatele Janka Ledeckého. Toho doprovodí kapela, dívčí vokály a také přední české smyčcové kvarteto M. Nostitz Quartet.

Návštěvníci koncertu se mohou těšit na klasické vánoční písničky, ale také na hity, jakými jsou Budu všechno, co si budeš přát, Proklínám nebo Pěkná, pěkná, pěkná. Chybět nebude ani snad nejznámější Ledeckého song Sliby se maj plnit o Vánocích. "Na každém koncertu zahraju asi deset vánočních písniček, ale hlavně ty, na které moji fanoušci čekají," uvedl Ledecký, jehož písničky z alba Sliby se maj plnit o Vánocích jsou již přes dvacet let symbolem vánoční atmosféry.

Koncert jedné z našich nejznámějších hudebních hvězd má začátek v 19 hodin. Pořadatelé upozorňují, že vstupenky jsou již beznadějně vyprodány.

Odeslat odkaz známému

Vaše jméno a příjmení: *
Váš e-mail: *
E-mail Vašeho známého: *
Text emailu: **
Opište číslo z obrázku: *

Odeslat odkaz

** odkaz na stránku bude k textu připojen automaticky

Facebook

Vaše komentáře

Turistické lokality

Mapa Mapa Zábřežsko Šumpersko Jesenicko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Ramzovské sedlo Zlatohorsko Javornicko a Žulovsko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Krnovsko Bruntálsko Rýmařovsko

Copyright © 2009 – 2019 Olomoucký kraj, Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Střední Moravě naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA