|  
Olomouc Region Card
Nacházíte se: ÚvodNovinkyMikulov baví Šumperk

Mikulov baví Šumperk

10.06.2017

Město Šumperk a partnerské město Mikulov připravily na pátek 16. června 2017 tradiční ochutnávku mikulovských vín, která se nově uskuteční v netradičních prostorách šumperského divadla.

"Na návštěvníky bude čekat na sto padesát vzorků vína z mikulovské vinařské podoblasti, zejména loňského vydařeného ročníku 2016," říká Bohuslav Vondruška z oddělení kultury a vnějších vztahů šumperské radnice a dodává, že degustační přehlídka vín proběhne v prostorách foyer a zrcadlového sálu šumperského divadla.

O hudební doprovod se postará cimbálová muzika Klaret. "Mezi hlavní lákadla doprovodného programu bezesporu patří ukázky tzv. sabrage, to znamená otevírání lahví sektu například šavlí i jinými mnohdy zajímavými předměty," doplňuje Vondruška. Ukázky sabrage předvede několikanásobný mistr České republiky Kamil Prokeš z Velkých Němčic.

Vstupné na akci je jednotné ve výši 250 Kč a zahrnuje neomezenou konzumaci vzorků vína do vyčerpání zásob. Originální sklenička s logem města Mikulova bude k mání za 50 Kč. Začátek programu je naplánován na 19. hod. večerní, ukázky sabrage začnou ve 20 hod.

Fotogalerie

Mikulov baví Šumperk

Odeslat odkaz známému

Vaše jméno a příjmení: *
Váš e-mail: *
E-mail Vašeho známého: *
Text emailu: **
Opište číslo z obrázku: *

Odeslat odkaz

** odkaz na stránku bude k textu připojen automaticky

Facebook

Vaše komentáře

Turistické lokality

Mapa Mapa Zábřežsko Šumpersko Jesenicko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Ramzovské sedlo Zlatohorsko Javornicko a Žulovsko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Krnovsko Bruntálsko Rýmařovsko

Copyright © 2009 – 2018 Olomoucký kraj, Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Střední Moravě naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA