|  
Olomouc Region Card
Nacházíte se: ÚvodNovinkyNa Čerťáku odmění děti za pololetní vysvědčení skipasem zdarma

Na Čerťáku odmění děti za pololetní vysvědčení skipasem zdarma

31.01.2018

Skiareál Čerťák v Horním Václavově připravil pro malé návštěvníky velké překvapení. V den pololetních prázdnin, tedy v pátek 2. února, si budou moci děti zalyžovat celý den zcela zdarma.

Horní Václavov - Akce se vztahuje na všechny děti ze základních škol a gymnázií do dovršení 15 let. Aby mohly skipas zdarma získat postačí, když nechají na pokladně kopii svého pololetního vysvědčení. Rodné číslo a další osobní údaje mohou být začerněny, co naopak musí být zřetelně vidět je jméno a datum narození. "Kopie vysvědčení musí být opravdu papírová. Fotografie v telefonu nebo scan není dostačující,"upřesnil podmínky zástupce skiareálu Čerťák, Jan Mitáš.

Na lyžaře v areálu čeká kromě připravené modré sjezdovky také dětské hřiště a bobovací zóna, kde si mohou děti odpočinout od lyžování a pobavit se. Součástí areálu je také bistro s bohatou nabídkou občerstvení a velké parkoviště, které je návštěvníkům k dispozici zdarma.

Odeslat odkaz známému

Vaše jméno a příjmení: *
Váš e-mail: *
E-mail Vašeho známého: *
Text emailu: **
Opište číslo z obrázku: *

Odeslat odkaz

** odkaz na stránku bude k textu připojen automaticky

Facebook

Vaše komentáře

Turistické lokality

Mapa Mapa Zábřežsko Šumpersko Jesenicko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Ramzovské sedlo Zlatohorsko Javornicko a Žulovsko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Krnovsko Bruntálsko Rýmařovsko

Copyright © 2009 – 2019 Olomoucký kraj, Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Střední Moravě naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA