|  
Olomouc Region Card
Nacházíte se: ÚvodNovinkySezona ve Ski areálu Kraličák až do Velikonoc!

Sezona ve Ski areálu Kraličák až do Velikonoc!

07.03.2018

Vzhledem k současným teplotním podmínkám, předpovědi počasí a zásobám technického sněhu bude v letošním roce lyžařský areál Kraličák v nepřetržitém provozu až do Velikonoc, tj. do pondělí 2. dubna.

Moderní ski areál Kraličák u Starého Města nabízí svým návštěvníkům deset sjezdovek o celkové délce sedm kilometrů. Pohádkově si zde zalyžuje celá rodina i pokročilí lyžaři.

Lyžaři zde najdou sjezdovky všech obtížností - od dětské až po černou. Samozřejmostí je společná permanentka pro všechny vleky a bezdotykový odbavovací systém. Nechybí ani servis lyží a snowboardů, půjčovna, test centrum, lyžařská škola, možnost ubytování i několik restaurací a barů. Děti si užijí zimní radovánky ve fun parku nebo na dětském kolotoči. V areálu Kraličák si můžete vyzkoušet například také snowtubing, jízdu rolbou, výlety na fatbiku, zimní výstupy s lyžemi nebo vyjížďky na koních. V okolí areálu si na své přijdou také běžkaři, kteří zde najdou několik tras různé délky a obtížnosti.

Fotogalerie

Sezona ve Ski areálu Kraličák až do Velikonoc! Sezona ve Ski areálu Kraličák až do Velikonoc! Sezona ve Ski areálu Kraličák až do Velikonoc!

Odeslat odkaz známému

Vaše jméno a příjmení: *
Váš e-mail: *
E-mail Vašeho známého: *
Text emailu: **
Opište číslo z obrázku: *

Odeslat odkaz

** odkaz na stránku bude k textu připojen automaticky

Facebook

Vaše komentáře

Turistické lokality

Mapa Mapa Zábřežsko Šumpersko Jesenicko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Ramzovské sedlo Zlatohorsko Javornicko a Žulovsko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Krnovsko Bruntálsko Rýmařovsko

Copyright © 2009 – 2018 Olomoucký kraj, Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Střední Moravě naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA