|  
Olomouc Region Card
Nacházíte se: ÚvodNovinkySki Aréna v Karlově pod Pradědem láká na jarní prázdniny

Ski Aréna v Karlově pod Pradědem láká na jarní prázdniny

10.02.2017

Na všech sjezdovkách v Karlově pod Pradědem leží 70 - 80 cm sněhu a provozovatelé slibují nejhezčí jarní prázdniny na horách za několik posledních let.

Letošní lyžařská sezóna na horách je konečně zimní a sněhová tak, jak má být. Na sjezdovkách leží upravená vrstva sněhu, který není jen technický, jak tomu muselo být v několika posledních letech. Příděl přírodního sněhu slibuje kvalitní a současně bezpečné lyžování. V Karlově pod Pradědem připravili provozovatelé mnoho atrakcí a možností zimních zážitků.

"Jako jediný lyžařský areál v celých Jeseníkách nabízíme dvě skikrossové tratě pro děti i dospělé. Jedna je u 4-sedačky Karlov Ski Exprress a druhou najdete u 2-sedačky Myšák. Na sněhových boulích či v klopených zatáčkách si zadovádí jak velcí, tak malí snowboardisté a lyžaři. Navíc na sjezdovce Katrák každý víkend nabízíme veřejnosti měřenou trať obřího slalomu, kde si každý může vyzkoušet být slalomářem. Každý víkendový den také časy vyhodnocujeme a nejlepší odměňujeme cenami", upřesnil Jan Mitáš, provozovatel areálu.

Pro zájemce mají v Karlově dále připraveny nové atrakce, které mnozí lyžaři dosud nezažili. Je to především Fatbike - zimní kolo, umožňující výjezd po sněhu i do stoupání po zimních cestách. Další novinkou je Zi-bob, možnost projížďky na novém bobu pro děti i dospělé. Děti se v Karlově rozhodně nenudí. Je zde atraktivní sjezd na snowtubingu u sjezdovky Myšák, ale i úplně nové dětské sněhové hřiště pod skibarem U Ježoura na Expressu.

"Dětský koutek Kája pro nejmenší děti připravuje také dětské programy každý víkend. Například nyní "sranda"závody ve sjezdu na čemkoli a malování v dětském koutku", uzavřel Jan Mitáš.

V provozu jsou všechny skibary, zvláště oblíbený je bar U Ježoura přímo na sjezdovce pod Karlovským Expressem a kulaté bistro pod sjezdovkou Kazmarka. Lyžařské půjčovny vybaví i ty, kteří na hory přijedou bez lyží či snowboardů.

Přepověď počasí pro nejbližší dny slibuje zmírnění lednových mrazů, nový sníh a slunečné dny, způsobené návratem inverzního počasí. Krásným jarním prázdninám na horách by tak nemělo už nic bránit.

Fotogalerie

Ski Aréna v Karlově pod Pradědem láká na jarní prázdniny Ski Aréna v Karlově pod Pradědem láká na jarní prázdniny Ski Aréna v Karlově pod Pradědem láká na jarní prázdniny Ski Aréna v Karlově pod Pradědem láká na jarní prázdniny Ski Aréna v Karlově pod Pradědem láká na jarní prázdniny Ski Aréna v Karlově pod Pradědem láká na jarní prázdniny

Odeslat odkaz známému

Vaše jméno a příjmení: *
Váš e-mail: *
E-mail Vašeho známého: *
Text emailu: **
Opište číslo z obrázku: *

Odeslat odkaz

** odkaz na stránku bude k textu připojen automaticky

Facebook

Vaše komentáře

Turistické lokality

Mapa Mapa Zábřežsko Šumpersko Jesenicko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Ramzovské sedlo Zlatohorsko Javornicko a Žulovsko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Krnovsko Bruntálsko Rýmařovsko

Copyright © 2009 – 2018 Olomoucký kraj, Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Střední Moravě naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA