|  
Olomouc Region Card
Nacházíte se: ÚvodNovinkyUnikátní výstava kostýmů v Zámeckém resortu Sobotín

Unikátní výstava kostýmů v Zámeckém resortu Sobotín

05.02.2020

V Zámeckém resortu Sobotín právě probíhá výstava kostýmů z pohádky Princezna zakletá v čase, která se tam v létě loňského roku natáčela. Vystaveny jsou originální kostýmy sedmi hlavních postav. Zblízka se tak můžete podívat na kostým Marka Lambory, Jana Révaie nebo Elišky Křenkové. Kostýmy budou v Sobotíně vystaveny do 6. března, kdy v resortu proběhne slavnostní předpremiéra pohádky.

V pohádce si zahrálo i několik místních obyvatel a jednoho z králů pak i majitel Zámeckého resortu, který si tak zahrál krále na svém vlastním panství.

V rámci natáčení byla nápomocna i regionální filmová kancelář Jeseníky Film Office, která pracuje pod Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu a pomáhá tak vytvářet ideální podmíánky pro filmaře a producenty v regionu Olomouckého kraje.

"Jsme štastní, ž ejsme mohli být součásti týmu, který pracoval velmi tvrdě a kreativně. Výsledek bude stát za to a už te'd se těšíme nba premiéru pohádky, která se z části natáčela právě v našem regionu." uvedl ředitel Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu Mgr. Tomáš Rak.

Fotogalerie

Kostýmy

Odeslat odkaz známému

Vaše jméno a příjmení: *
Váš e-mail: *
E-mail Vašeho známého: *
Text emailu: **
Opište číslo z obrázku: *

Odeslat odkaz

** odkaz na stránku bude k textu připojen automaticky

Facebook

Vaše komentáře

Turistické lokality

Mapa Mapa Zábřežsko Šumpersko Jesenicko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Ramzovské sedlo Zlatohorsko Javornicko a Žulovsko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Krnovsko Bruntálsko Rýmařovsko

Copyright © 2009 – 2020 Olomoucký kraj, Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Střední Moravě naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA