|  
Olomouc Region Card
Nacházíte se: ÚvodNovinkyZ Turína přivezli patnáct medailí

Z Turína přivezli patnáct medailí

27.08.2019

Čtveřice šumperských atletů Jarmila Klimešová, Zuzana Pumprlová, Květoslav a František Vykydalovi přišla navštívit starostu Tomáše Spurného, s sebou si sportovci přinesli neuvěřitelnou sbírku patnácti medailí. Cenné kovy přivezli z Evropských veteránských her, které se uskutečnily na přelomu července a srpna v italském Turíně. Šumperští atleti se postarali o více než polovinu medailí celé české výpravy.

Sportovci prozradili, že nyní už ladí formu na další závody. Za dva týdny vyrážejí do boje o další cenné kovy do Benátek a za rok pak na mistrovství světa do Toronta. "Moc děkujeme městu, které nás finančně podporuje, bez jeho pomoci bychom si podobné cesty nemohli dovolit. Vše, od dopravy přes startovné, si totiž na závodech hradíme sami," uvedl Květoslav Vykydal.

"Před výkony šumperských atletů smekám. Sám jsem kdysi dělal atletiku a vím, jak je to náročné, udržovat se v kondici. Moc jim fandím a obdivuju je," uvedl na setkání Tomáš Spurný.

Odeslat odkaz známému

Vaše jméno a příjmení: *
Váš e-mail: *
E-mail Vašeho známého: *
Text emailu: **
Opište číslo z obrázku: *

Odeslat odkaz

** odkaz na stránku bude k textu připojen automaticky

Facebook

Vaše komentáře

Turistické lokality

Mapa Mapa Zábřežsko Šumpersko Jesenicko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Ramzovské sedlo Zlatohorsko Javornicko a Žulovsko Staroměstsko, Hanušovicko a Králický Sněžník Krnovsko Bruntálsko Rýmařovsko

Copyright © 2009 – 2020 Olomoucký kraj, Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Střední Moravě naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA