Branná


Aktuální informace o úpravě běžeckých tras: Bude upraveno v sobotu 13. 2. 2021 ráno - pouze stopa pro skate. Branná je středisko sportů a horské turistiky, kde v zimě můžete nejen sjezdovat, ale jsou pro vás připraveny i upravené běžecké tratě, které navazují na oblast blízkého Paprsku.

Branná je středisko sportů a horské turistiky, kde v zimě můžete nejen sjezdovat, ale jsou pro vás připraveny i upravené běžecké tratě, které navazují na oblast blízkého Paprsku.

Aktuální mapa upravených tratí v Branné: zde

Aktuální informace o úpravě běžeckých tras:
Bude upraveno v sobotu 13. 2. 2021 ráno - pouze stopa pro skate.


Okruhy:

Kronfelzov

Místa na okruhu: Branná lanovka - U líp - Kutný vrch sedlo - Branná lanovka
Náročnost: těžká
Nejvyšší bod na trase:
850 m n. m.
Nejnižší bod na trase: 712 m n. m.
Délka trasy: 11,9 km
Převýšení okruhu: 324 m

Okruh na serveru mapy.cz


Sbírka na údržbu tras:

Využijte možnosti finančně přispět na údržbu lyžařských běžeckých tras formou libovolného příspěvku do veřejné sbírky na č. ú.: 283995131/0300 nebo přímo jednotlivým lokalitám a podílejte se na zvyšování kvality upravovaných stop. Kontakty a bankovní spojení na příslušné udržovatele tras najdete u každé lokality.

I tichá bílá stopa vede živým přírodním prostředím, jezděte ohleduplně a s rozvahou. Každý má právo vstupovat do lesa na vlastní nebezpečí, ale i povinnost počínat si tak, aby nedocházelo k ohrožování nebo poškozování přírody.

 

 

Informace o trase


Typ trasy:
lyžařská trasa
Obtížnost:
nízká