Cyklotrasy Bike park Kouty


Nacházíte se:
Nejlehčí trasy pro silniční a trekingová kola navazují na sítˇ cyklotras v okolí Mravenečníku, respektive horní nádrže Dlouhých Strání (okruh 15 km). Zde je zároveň umístěn 2,5 km okruh na inline brusle v nadmořské výšce 1350 m a nádhernými výhledy na celé Jeseníky.

Trasy na horská kola startují u lanovky na Medvědí hoře. Lehká - modrá 5 km dlouhá trasa s názvem Uhlířská stopa je určena pro jízdu na horském kole nenáročnou tratí (vhodné pro děti od 10 let), zajímavostí je že částečně vede po uhlířské cestě, podél jsou patrné terasy, kde se pálilo uhlí. Další dvě 3 km - Stará medvědice a 3,5 km - Hřebenovka dlouhé tratě střední obtížnosti (červené) jsou určeny pro jezdce na horských kolech a celoodpružených kolech. Nejtěžši tratˇKoutíkův sen 2,5 km dlouhá je určena pro freeride a sjezdové speciály. Šestisedačková lanovka vyváží turisty a cykloturisty i s kolem za shodné jízdné, zvýhodněna je cena za vícenásobnou jízdu.

Připravena je kvalitně vybavena půjčovna bruslí ROLLERBLADE, kol SPECIALIZED a koloběžek WOOX s celosezonním provozem v prodejně Helia Sport u infocentra.

Veškeré informace naleznete na http://www.kouty.cz/leto/bike-park-cyklotrasy

Informace o trase


Typ trasy:
cyklotrasa
Obtížnost:
střední
Provoz:
letní
Délka trasy:
11.5 km