Horská chata Návrší


Nacházíte se:

Hledáte vhodnou rekreační oblast pro letní prázdniny nebo pro lyžování a běžky? Pokud se poohlížíte po ubytování, narazili jste na to nejvhodnější místo. Horská chata Návrší tvoří turistickou křižovatku, přes kterou se dostanete na vrchol Kralického Sněžníku a do jiných významných míst v této oblasti. Nabídneme Vám komplexní služby včetně parkování, stravy a wi-fi. Králický Sněžník je krásná oblast pro lyžování, turistiku, běžky, cyklistiku, školní výlety. Zajišťujeme i firemní školení.

Horská Chata Návrší byla postavena již v roce 1928, tedy za první republiky, kdy byla horská turistika, lyžování a běžky celospolečenským trendem. Ubytování, které horská chata Návrší nabízí, poskytne Vám i Vaší rodině dostatečný komfort a zároveň budete bydlet na místě, které má historii a jedinečnou atmosféru. Nechte se okouzlit nádhernou krajinou a sjezdovkami, cyklotrasami či turistickými stezkami, které jsou umístěny doslova "za rohem". Ačkoliv se samotná horská chata Návrší nachází v nadmořské výšce 890 m.n.m., je zajištěno parkování a výjezd k chatě automobilem. Za sněhem či slunečným létem nemusíte jezdit daleko. Horská chata Návrší Vám nabídne stylové ubytování jako za starých časů.

Kapacita ubytování na hlavní chatě je 45 lůžek, chata má 10 pokojů. Sociální zařízení je společné v prvním a druhém patře. Pokoje jsou 2-6 lůžkové.
Domácí zvířáta na pokojích nejsou povolena!

Ideální pro jednotlivce, rodiny, školy v přírodě, semináře, sportovní soustředění, firemní večírky, svatby, rodinné oslavy a další akce v klidném prostředí a v nádherné přírodě.

10 pokojů

Vybavení

Parametry ubytovacích služeb

  • internet
  • restaurace
  • v blízkosti sjezdové lyžování
  • v blízkosti běh na lyžích
  • v blízkosti turistické trasy
  • vhodné pro rodiny s dětmi

Adresa a kontakt


Stříbrnice
752 01 Staré Město